To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie;

Miło mi poinformować, że Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, podczas posiedzenia w dniu 16 lutego br. zatwierdził dla 57 uczniów naszej szkoły stypendia za wyniki w nauce w I okresie roku szkolnego 2020/21. Wszystkich uczniów wg załączonej listy zapraszamy do szkoły w najbliższy poniedziałek, tj. 22 lutego w godzinach 10.00-14.00 po odbiór zasłużonej nagrody. Ze swej strony serdecznie gratuluję osiągniętych wyników edukacyjnych oraz i przede wszystkim solidnej pracy. Swoją postawą pokazujecie innym, że solidna praca zawsze się opłaca. Tym samy fantastycznie wpisujecie się w realizację naszej misji: „Szanuj swoją pracę i drugiego człowiek”. Jeszcze raz słowa uznania. Ufam, że z końcem II okresu nasza lista stypendystów się wydłuży. Niech inni biorą z Was przykład.
Reprezentując Was-wyróżnionych bardzo serdecznie dziękuję naszemu organowi prowadzącemu za docenianie pracy i motywowanie uczniów naszej szkoły. Wy też pamiętajcie o wdzięczności.

J. Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: