To jest post jakiś tam

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Już za parę dni nowy rok szkolny 2021/22. Doświadczeni epidemią koronawirusa cieszymy się, że ten rok możemy rozpocząć w formie stacjonarnej, w szkole.
Z utęsknieniem czekamy na spotkanie z Wami. Zatem do zobaczenia 1 września 2021 r. Z uwagi na zaostrzony reżim sanitarny, w tym roku nie będzie uroczystej akademii. Rozpoczynamy ten rok udziałem w uroczystej Mszy Świętej, która zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kościele na Starym Cmentarzu – po drugiej stronie naszej szkoły. Harmonogram spotkań uczniów poszczególnych klas w szkole z wychowawcami został tak opracowany, aby wszystkim uczniom umożliwić udział w tej mszy inaugurującej nowy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej harmonogram spotkań z wychowawcami, podział godzin (dostępny również w dzienniku elektronicznym) oraz aktualne listy uczniów klas pierwszych.

Proszę zapoznać się również z załączonymi plakatami, obrazującym podstawowe zasady zachowania w związku z pandemią:

  1. Dla ucznia: „Bezpieczny powrót do szkoły-10zasad dla ucznia”.
  2. Dla rodzica: „Bezpieczny powrót do szkoły-10zasad dla ucznia”.

Józef Klimek-dyrektor szkoły

Podziel się: