To jest post jakiś tam

Powołana przez dyrektora szkoły komisja konkursowa pod przewodnictwem p. Małgorzaty Mazur rozstrzygnęła wyniki konkursu na najładniejszy stół wigilijny. Przypomnijmy, w dniach 15 i 16 grudnia 2021r. wszystkie klasy obchodziły wigilie. Na tę okoliczność ogłoszono konkurs na najładniejsze nakrycie stołu wigilijnego. Komisja przede wszystkim dziękuję poszczególnym klasom za zaangażowanie w przygotowanie nakrycia stołu. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, o wyłonieniu laureatów zadecydowały szczegóły, np. liczba potraw-12, elementy takie jak: siano, owies czy żłóbek. Ostatecznie wyniki wyglądają następująco:

I miejsce klasa IIa,
II miejsce klasa IIIb,
III miejsce klasa Ia,
IV miejsce klasa Id.

Dla wszystkich uczniów tych klas zaangażowanych w przygotowanie wigilijnego stołu zostanie przyznana nagroda, po uzgodnieniu z organem prowadzącym. Gratulujemy.

I miejsce klasa IIa
II miejsce IIIb
III miejsce Ia
IV miejsce Id

Podziel się: